5 گام آسان برای تمیز لاک زدن

0
464
تمیز لاک زدن
تمیز لاک زدن

یکی از راه های زیبایی ناخن ها و به دنبال آن زیبایی دستان شما استفاده از لاک ناخن می باشد قطعا لاک زدن یکی از شیوه های لذت بخش و سریع برای بهبود خلق و خوی فرد بشمار می آید. اما اکثر بانوان از زدن لاک متنفر هستند زیرا با شکستگی ناخن و پوست های کناره ناخن مواجه می شوند که لاک زدن به شیوه ای منظم را برای آنها دشوار می کند. نگران نباشید این مقاله را دنبال کنید تا متوجه شوید روش تمیز لاک زدن چگونه است و این که چگونه لاک بزنید که ماندگاری طولانی داشته و زیبا و منظم بنظر برسد.

 

تمیز لاک زدن
تمیز لاک زدن

 

ـ دست خود را در آب غوطه ور کنید : برای نرم کردن پوست های کناره ناخن ، انگشتان خود را برای مدت زمان ۱ الی ۲ دقیقه در آب گرم قرار دهید.

 

 

 

 

تمیز لاک زدن
تمیز لاک زدن

 

ـ از بین بردن پوستهای اضافی ناخن : با استفاده از انبر مخصوص این کار پوست های کناره ناخن را بکنید و همچنین قبل از شروع به لاک زدن بهتر است به ناخن هایتان شکل دهید.

 

 

 

ـ استفاده از پوشش پایه (بیس کت): برای اینکه لاک ناخن شما ماندگاری بیشتری داشته باشد از یک لاک پایه ( نظیر برق ناخن ) استفاده کنید. سعی کنید تمام سطح ناخن را پوشش دهید.

 

تمیز لاک زدن
تمیز لاک زدن

 

ـ رنگ لاک ناخن مورد نظر خود را انتخاب کنید : رنگ لاک ناخن مورد نظرتان را انتخاب کنید و سپس از چپ به راست آن را بر روی ناخن هایتان بکشید و بمدت ۴ الی ۵ دقیقه زمان بدهید تا خشک شود.

 

 

 

تمیز لاک زدن
تمیز لاک زدن

 

ـ دست خود را در آب و صابون غوطه ور کنید : هنگامیکه لاک ناخن شما خشک شد ، مقداری آب و صابون در کاسه ای کوچک درست کنید و دست خود را بمدت چند دقیقه درون آن قرار دهید. حال لاک هایی را که به کناره ناخن ها مالیده اید با برس پاک کنید. چند دقیقه دیگر اجازه دهید در آب و صابون بماند ، اکنون ناخن های زیبایی دارید.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید