5 نکته درباره زیرسازی آرایش

0
364
زیر سازی آرایش
زیر سازی آرایش

زیر سازی آرایش صورت نه تنها کمک می کند تا آرایش برای مدت طولانی باقی بماند، بلکه باعث کاهش چربی روی پوست نیز میشود. نحوه زیر سازی صورت باید جادویی باشد. بر روی پوست مناسب باشد.

برای یک زیر سازی آرایش خوب شما باید از یک کرم پودر به صورت، کرم، مایع یا پودر استفاده کنید. که انتخاب آن به نوع پوست شما، رنگدانه های پوست شما و همچنین میزان پوششی که پوست شما نیاز دارد، بستگی دارد. پس با ما باشید تا شما را در انتخاب زیرسازی مناسب با نوع پوست تان راهنمایی کنیم.
زیر سازی آرایش

 

۱ . برای پوست نرمال

زیر سازی آرایش باید بافت سبک و نرمی داشته باشد. پوست نرمال دارای منافذ باز کوچک بر روی پوست دارد. در زیر سازی باید منافذ بسته شود و کاملا نرم و مرطوب شود . زیر سازی برای پنهان کردن همه معایب در بافت طبیعی پوست است.

 

زیر سازی آرایش

 

۲ . برای پوست چرب

انتخاب یک زیرسازی مات برای پوست چرب است. زیرسازی مات به مسدود کردن منافذ باز بر روی پوست کمک خواهد کرد. زیرسازی مات برای کنترل تولید سبوم بیش از حد در پوست چرب است که وسایل استفاده شده در ان بدون چربی است. پوست چرب نیاز به مراقبت های ویژه دارد، پس برای زیر سازی باید مواد متناسب با پوست چرب را بکار برد.

 

زیر سازی آرایش

 

 

۳ . برای پوست خشک

پوست خشک باید زیر سازی مرطوب باشد تا خطوط نازک و چین و چروک بر روی پوست مشاهده نشود.زیرسازی خوب با خواص مرطوب کننده باشد.

 

زیر سازی آرایش

 

 

۴. برای پوست ترکیبی

زیرسازی برای پوست ترکیبی با یک مرطوب کننده مات مناسب است. پر کردن منافذ باز باید انجام شود.

 

 

 

زیر سازی آرایش

 

۵. برای پوست حساس

پوست حساس نیاز به مراقبت اضافی دارد چون پوست تحریک پذیری است و به زودی به پوست آسیب می رساند

زیر سازی پوست پایه آرایش است. استفاده از زیر سازی آرایش بر روی صورت به آرایش کمک میکند تا ماندگاری زیادی داشته باشد.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید