3 مدل آرایش ساده و شیک

0
541
آرایش ساده و شیک
آرایش ساده و شیک

آرایش ساده و شیک

اکنون که بیش از هر زمان دیگری مواد براق و اکلیلی وارد هر بسته سایه چشم شده اند و رژلب هایی با رنگ های مد روز اما عجیب و غریب قفسه های فروشگاههای لوازم آرایشی را پر کرده اند انتخاب برای خانمها از همیشه مشکل تر شده است. در اینجا از کریستین مک کلاچ  Christian McCulloch آرایشگر بخش زیبایی دلچه اند گابانا Dolce&Gabbana یکی از پکیج های آرایشی مخصوص تعطیلات این برند که هرگز از مد نخواهد افتاد را به شما آموزش میدهد. از یک رژلب قرمز جذاب تا چشمهای دودی گرم و پلکهای طلایی . اینها سبک های امروزی هستند که به آسانی و به سرعت می توانید اجرا کنید و تا سالهای سال نیز همین روش را ادامه دهید. در زیر آموزش مرحله به مرحله این سبکها را از مک کلاچ یاد می گیریم.

 

آرایش صورت با لبهای قرمز برای مراسم رسمی

 

آرایش ساده و شیک
آرایش ساده و شیک

آرایش چشم

در این مدل آرایش ساده و شیک برای یک خط چشم سریع و آسان گربه ای، پیشنهاد می کنم که از یک مداد چشم استفاده کنید تا در ابتدا شکل و اندازه و زاویه خط چشم و دنباله آن را مشخص کنید. بعد از زدن کمی سایه نرم پودری بی رنگ با فرمژه مژه هایتان را فر کنید تا چشمتان حالت آهویی پیدا کند. در مرحله بعد با مداد چشم مشکی روی خط مژه های پلک بالایی کشیده و در گوشه بیرونی چشم کمی دنباله ایجاد کنید. با فرچه کمی روی قسمت مداد کشیده بکشید و سپس برای ایجاد خطی برجسته و با دوام با خط چشم مایع روی خط مدادی بکشید. کار را با استفاده از ریمل مشکی تمام کنید این کار را سریع انجام دهید تا ریمل خشک نشود.

آرایش ابرو ها

برای لبهای قرمز ابرو های پر را بیشتر می پسندم. برای شروع ابرو ها را با مداد پر کنید و یک قاب ملایم ایجاد کنید. بعد از ایجاد خطوط باریک داخل ابرو ها با یک برس کوچک زاویه دار مداد را داخل ابرو پخش کنید. بعد ابرو ها را رو به بالا برس بزنید تا زاویه و قوس بیشتری ایجاد کنید.

آرایش گونه ها

روی گونه ها و پیشانی را پودر برنزه بزنید و برای شفافیت بیشتر کمی پودر براق کننده بزنید.

آرایش لب ها

برای ایجاد لب های بی عیب و نقص با خطوط مشخص، ابتدا از رژلب استفاده کنید و سپس روی رژلب از خط لب استفاده کنید.( به جای کشیدن خط لب دور لب آن را روی رژ لب بکشید). با استفاده از یک نرم کننده لب ها را آماده کنید. در مرحله بعد خط لب را برداشته کناره های لب را بکشید. هر چقدر دوست دارید می توانید خط را بالاتر یا پایین تر از لبتان بکشید و نوک بالا و پایین لبها را برای پرتر نشان دادن لبها کاملاً با خط لب برجسته کنید. اما مراقب باشید که این کار را تمیز و صاف انجام دهید. ابتدا کناره های لب را پرکنید و سپس وسط و روی لبها . با این کار دوام بیشتری برای رژلب ایجاد می کنید. کار را با استفاده مجدد از رژلب تمام کنید.

آرایش چشم دودی کلاسیک

 

آرایش ساده و شیک
آرایش ساده و شیک

آرایش چشم

برای این مدل آرایش ساده و شیک در آرایش چشم دودی تنها از یک مدل سایه چشم استفاده می کنم، سایه چشم مشکی پر رنگ. این سایه چشم کرمی، با دوام بوده قابلیت پخش خوبی داره و با ظاهری مات سریع خشک می شود. پیشنهاد می کنم برای زدن سایه چشم سیاه به جای استفاده از نوک انگشت از فرچه استفاده کنید چون کلید زیبایی این سایه چشم در ظرافت آن است. سایه چشم را بردارید و یک خط خیلی ضخیم روی لبه پلک بالایی بکشید. سپس دوباره بالای خط اولی یک خط دیگر بکشید و به این ترتیب کل پلک بالا را بپوشانید اما مراقب باشید به استخوان پلک نرسید. حالا یک فرچه بزرگتر و نرم تر بردارید و با حرکت رفت و برگشت سایه چشم را روی کل پلک به طور یکنواخت پخش کنید. این کار باعث می شود که سایه چشم با ظرافت زیبایی روی سطح پلک پخش شده  و یک ظاهر دودی و یکنواخت به چشمها بدهد.

در طول خط مژه پایین، با استفاده از یک مداد چشم سیاه مقدار خیلی کمی رو یا زیر خط مژه های بکشید. نکته کلیدی در اینجا این است که خط چشم پایین را خیلی نازک بزنید چون با کمی اضافه کردن ناگهان سایه چشم خیلی پهن خواهد شد. سپس با یک فرچه نرم سایه چشم را پخش کنید تا یک ظاهر راک اند رول ایجاد کنید. حالا با استفاده از یک کانسیلر روشن کننده سایه چشم های اضافی زیر چشم را پاک کنید و کار را با زدن مقدار زیادی ریمل به مژه ها تمام کنید.

به خاطر داشته باشید در این مدل آرایش ساده و شیک از مقدار کم شروع کنید. چون می توانید کم کم مقدار آن را زیاد کنید اما اگر از ابتدا مقدار زیادی سایه چشم استفاده کنید کم کردن آن با آرایش پاک کن کار مشکلی است.

آرایش صورت

با استفاده از یک پودر برنزه درخششی طبیعی به پوست خود بدهید و سپس از یک سایه روشن استفاده کنید.

آرایش لب

چون در این مدل آرایش ساده و شیک تمرکز بیشتر روی چشمها می باشد پس سعی کنید لبها را تنها با استفاده از از یک برق لب بی رنگ ساده نگه دارد. برای ایجاد لبهایی براق که با آرایش دودی چشم ها رقابت نمی کند من از برق لب مرواریدی براق استفاده می کنم.

 

آرایش طلایی

 

آرایش ساده و شیک
آرایش ساده و شیک

آرایش چشم ها

برای این مدل آرایش ساده و شیک از سایه چشم طلایی استفاده کنید و آن را کاملا با انگشت روی پلک بالایی پخش کنید. سپس با استفاده از یک فرچه یا انگشت کمی سایه چشم به گوشه داخلی چشم نزدیک غده اشکی هم بزنید تا چشمها را بازتر و درشت تر جلوه دهید. سپس با یک خط چشم مشکی خط داخلی چشم (خط اشک) و قسمت درونی پلک بالایی را بکشید. عاشق تضاد بین طلایی روشن و مشکی پررنگ هستم. کار را با استفاده از مقدار زیادی ریمل تمام کنید.

آرایش صورت

گونه ها را با یک پودر برنزه عسلی مات و سپس یک پودر براق ملایم برجسته کنید.

آرایش لب ها

در هیچ آرایش لب ای به اندازه آرایش طلایی دقت مهم نیست. پس در این مدل آرایش ساده و شیک برای آرایش لب ها کار را با استفاده از یک رژلب کرمی براق طلایی شروع کنید و سپس برق لب خیلی شیشه ای بزنید. برای مشخص تر کردن لبها از خط لب استفاده کنید و کل لب را خط لب بکشید و دوباره روی آن برق لب بزنید.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۱ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید