چگونه شکل ناخن هایمان را تغییر دهیم

0
332

آیا می‌دانید کدام شکل ناخن برای مانیکور ایده‌آل شماست؟ ۵ نوع متفاوت فرم ناخن را کشف کنید و بیاموزید که چگونه آنها را سوهان بزنید.

 

شکل ناخن
شکل ناخن

شکل ناخن بیضی

کناره های مخروطی شکل ناخن‌ های بیضی، شکل زیبایی برای انشگتان خانمها می‌سازد. شکل بیضی، هم با ناخن‌های پهن و هم با ناخن‌های باریک‌ تر همخوانی دارد، و با حالت مطبوع به طول ناخن هم می‌افزاید.

برای دستیابی به شکل بیضی، دیواره‌های کناری ناخن را سوهان بزنید تا مطمئن شوید صاف و هموار هستند. سپس، دیواره‌های کناری ناخن را به شکل بیضی گردی فرم دهید، مطمئن شوید زوایای هر سمت باهم یکی باشد.

 

 

 

 

شکل ناخن
شکل ناخن

 

شکل ناخن مربع

شکل مربعی با دیواره‌های مقتدرانه و نوک تیز و یا گرد شده، فرم ناخن ی فرنچ کلاسیک مهیا می‌کند. این شکل، برای ناخن‌هایی که پایه‌ی بزرگ‌تری دارند ایده‌آل است، چرا که باعث خواهد شد ناخن کوتاه‌تر و باریک‌تر بنظر بیاید.

برای اینکه این شکل را بوجود بیاورید، کناره‌ی ناخن‌هایتان را سوهان بزنید تا مطمئن شوید با جلوی ناخنتان عمود شده است. وقتی که به شکل مربعی کاملی رسیدید، سوهان را زاویه دهید و لبه‌های تیز ناخنتان را کمی گرد کنید.

 

 

 

شکل ناخن
شکل ناخن

 

شکل ناخن مربع بیضی

ترکیب ظرافت ناخن بیضی با اقتدار ناخن مربع شکل، محبوب‌ترین شکل را برای اغلب ناخن‌ها بوجود می‌آورد. اول مربعی درست کنید که دیواره‌های مساوی و همواری داشته باشد.

حالا گوشه‌های ناخن را سوهان بکشید تا جلوی ناخنتان گرد و مورب شود. یادتان نرود که به اقتدار دیواره‌های مربعی نیاز دارید، پس خیلی سوهان نزنید.

 

 

 

 

شکل ناخن
شکل ناخن

 

شکل ناخن گرد

ناخن گرد شکلی کاملاً محافظه کارانه است و برای مردان و خانم هایی که ناخن‌ کوتاه دوست دارند، ایده‌آل است. این شکل هم با ناخن‌های پهن همخوانی بهتری دارد، و باعث خواهد شد ناخن باریک‌تر بنظر بیاید.

دیواره‌های ناخنتان را همچون شکل مربعی سوهان بزنید، سپس جلوی ناخنتان را آنقدر گرد کنید تا به دایره‌ی مورد نظر برسید!

 

 

 

 

شکل ناخن
شکل ناخن

شکل ناخن بادامی یا تیز

ناخن بادامی یا تیز، سبکی محبوب برای کار کردن و طراحی ناخن است، بویژه در اروپای شرقی و آسیا. این فرم ناخن میان افراد مشهور هم معمول است، مثلاً فرگی و لیدی گاگا اغلب ناخن‌هایشان این شکلی است.

در عین حال این شکل، مطلوب هر ظاهری نیست. این شکل افراطی، می‌تواند انگشتان شما را باریک و بلند نشان دهد. دیواره‌های ناخنتان را به طور مساوی سوهان بزنید و مخروطی درست کنید، تا نوک ناخنتان به تیزی مطلوب برسد.

 

 

 

شکل خود را انتخاب کنید

چگونه تصمیم می گیرید که کدام شکل مناسب شما است؟ اگر پایه ناخن شما پهن است، شکل ناخن مربع بیضی را تست کنید. اگر ناخن‌هایتان را معمولاً کوتاه نگاه می‌دارید، شکل ناخن گرد بهترین گزینه برای استایل شما خواهد بود.

اگر انحنای زیاد دوست دارید، شکل ناخن بیضی یا گرد را امتحان کنید. اما اگر اشکال پهن و صاف را بیشتر می پسندید، شکل ناخن مربعی یا شکل ناخن مربع بیضی را تست کنید. حتماً راضی خواهید بود.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۱ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید