ویژگی سالن طراحی ناخن

0
386
سالن طراحی ناخن
سالن طراحی ناخن

ویژگی سالن طراحی ناخن

به خوبی میدانیم امروزه بیش از هر زمان دیگری دیزاین ناخن و انجام مانیکور ناخن و پدیکور ناخن در آرایشگاه در بین خانم ها رواج پیدا کرده و برای برطرف کردن این نیاز در بین مردم سالن های دیزاین ناخن زیادی در همه جا دیده می شود. اما بسیاری از این آرایشگاه ها اصول اولیه این کار را رعایت نکرده و به نکات مهمی که در بهداشت سالن طراحی ناخن باید رعایت شود، دقت کافی نشان نمی دهند.

از جمله نکاتی که باید در سالن طراحی ناخن رعایت شوند:

استریلیزه کردن وسایل

یکی از مهم ترین نکاتی که در سالن طراحی ناخن باید به آن توجه کند، استریلیزه کردن وسایل پس از پایان هر نوبت است. زیرا در زیر ناخن ها باکتری های زیادی جمع می شود و در صورتی که وسایل تمیز نباشند مشکلات زیادی می تواند برای یکی از مشتری های شما اتفاق بیفتد. بنابراین پس از هر انجام کار هر مشتری وسایل باید شسته و استریلیزه شوند.

 

 

سالن طراحی ناخن
سالن طراحی ناخن

 

ظرف شستشو را بشویید

در انجام مانیکور ناخن و یا پدیکور ناخن گاهی دست ها یا پاها در ظرفی شسته می شوند که این ظرف هم هر بار باید شسته شود. زیرا در صورتی که این ظرف شسته نشود، باکتری و میکروب ها ممکن است به پوست مشتری صدماتی وارد کرده و موجب بروز قارچ و یا بیماری های دیگر پوست ای شود.

 

 

 

استفاده از تاپ کت مناسب

همان طور که می دانید، تاپ کت یکی از ابزار های مهم در طراحی ناخن است. به همین دلیل برای بالا بردن کیفیت دیزاین ناخن و برای ماندگاری بیشتر آن بهتر است از تاپ کت مناسبی استفاده شده و با این کار مشتری های بیشتری جذب کرد. تاپ کت ، زمان خشک شدن لاک را بسیار بسیار کاهش داده و با کمک یک تاپ کت مناسب که طراحی را به هم نریخته و یا برآمده نکند، می توان مشتری های دیزاین ناخن را افزایش داد.

 

 

سالن طراحی ناخن
سالن طراحی ناخن

به روز بودن رنگ لاک ها

یکی از نکات مهم که در هر سالن دیزاین ناخن ای باید به آن توجه کند این است که در سالن خود به طراحی لاک ها و رنگ های آن توجه کند. برای این کار می توان از یک یا چند برند کمک گرفته و محصولات آن برند را با یک دکور زیبا به نمایش گذاشت.

اما نکته مهم تر از به نمایش گذاشتن لاک های مختلف این است که طراح ناخن به روز و در طراحی و یا دکور خود از رنگ های روز و رنگ هایی که برای آن فصل مناسب هستند کمک بگیرد.

 

تنها در این صورت است که می توان میزان حرفه ای بودن آرایشگاه خود را به مشتری ها و حتی به سالن طراحی ناخن رقیب نشان داده و مهارت و تخصص خود را به رخ کشید.

 

 

 

پرداخت هزینه ها قبل از خدمات

 

سالن طراحی ناخن
سالن طراحی ناخن

بسیاری از خانم ها پس از این که مانیکور ناخن ، کاشت ناخن و یا دیزاین ناخن انجام داده اند ، احساس نامتعارفی داشته و دوست ندارند به کیف و یا وسایل خود دست بزنند. زیرا می ترسند که ناخن هایشان خراب شود. به همین دلیل بهتر است با درک این موضوع هزینه را از قبل دریافت کنید تا مشتری با احساس رضایت کامل، سالن طراحی ناخن شما را ترک کند.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۲ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید