نکات آرایش ابرو

0
409
نکات آرایش ابرو
نکات آرایش ابرو

در این مقاله سعی داریم نکات آرایش ابرو را در اختیار شما قرار دهیم. ابرو قسمت مهمی از صورت است که بر زیبایی چهره شما می افزاید و آن را دوچندان می کند پس آرایش ابرو حائز اهمیت است.

 

ابرو بسیار مهم تر است از آنچه که مردم تصور می کنند. آنها به سادگی به چهره شما شکل می دهند. بسیاری از مردم آرایش ابرو را نادیده می گیرند و از نکات آرایش ابرو اطلاعی ندارند. همچنین بسیاری از افراد هستند که اصلا در رابطه با آرایش ابرو چیزی نمی دانند. ابرو بسیار جذاب است و چشم شما را در مرکز توجه قرار می دهد و بر روی صورت شما اثر می گذارد. بسیاری از خانوم ها جهت حفظ ابرو های خود هزینه می کنند. اگر شما بطور طبیعی ابرو های زیبایی دارید می توانید به آنها شکلی مناسب صورت خود دهید.

 

نکات آرایش ابرو
نکات آرایش ابرو

در این مقاله برخی از نکات مربوط به زیباسازی ابرو را مورد توجه قرار می دهیم.

ـ معمولا ابرو هرچه پرپشت تر باشد شما را جوان تر نشان می دهد. اگر قضد شکل دادن به ابرو ی خود را دارید با استفاده از موچین براحتی می توانید این کار را انجام دهید.

ـ زمانیکه به شکل موردنظری که می خواهید دست یافتید هرروز قبل از آرایش ابرو ، آن را تمیز کنید به اینصورت شکل موردنظر شما ثابت باقی می ماند. بهترین وسیله استفاده از برس های سخت می باشد.

 

 

ـ ظاهری ایده آل خواهید داشت اگر قسمت داخلی ابرو ی شما پهن تر باشد و سپس رفته رفته به سمت نواحی بیرونی باریک تر شود.

 

نکات آرایش ابرو
نکات آرایش ابرو

ـ اگر ابرو های مشکی دارید هیچگاه ابرو ها را با مداد مشکی پر نکنید و باید از مداد ابرو قهوه ای در ابروان خود استفاده کنید.

ـ تیرگی ابرو ی شما در همه نواحی باید یکسان باشد. معمولا می توانید ابرو ی خود را با استفاده از سایه ابرو و یا سایه چشم تیره تر کنید که ظاهری زیبا به شما می بخشد.

ـ اگر می خواهید شکلی جدید به ابرو های خود بدهید قبل از تمیز کردن ابرو ، با استفاده از مداد سفید و یا قهوه ای روشن شکل ابرو ی مورد نظر را ترسیم کنید سپس نواحی باقیمانده را تمیز کنید.

 

 

 

نکات آرایش ابرو
نکات آرایش ابرو

 

 

ـ قبل از اینکه ابرو های خود را آرایش کنید ، کرم صورت خود را استعمال کنید. به اینصورت هرگونه مشکلی که در آرایش ابرو پیش بیاید به راحتی می توانید آن را پاک کنید بدون اینکه آرایش صورت خود را پاک نمایید.

 

 

 

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۲ میانگین امتیاز ها: ۳]

پاسخ دهید