نحوه استفاده از رژگونه متناسب با فرم صورت

0
441
استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

یافتن شیوه ای برای استفاده از رژگونه به گونه ای که با صورت شما تناسب داشته باشد کار دشواری نمی باشد اما در عین حال می تواند چالش برانگیز باشد.

صورت قلبی

استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

پیشانی پهن همراه با استخوان های گونه برآمده و چانه باریک باید رنگ ترکیبی استفاده کنند و از قسمت بیرونی و بالایی گوشه ای از استخوان گونه در یک حرکت دایره ای به سمت گوش حرکت کنند. این سبب می شود که چانه شما نرم تر بنظر برسد.

صورت مثلثی

پیشانی باریک و استخوان های گونه با آرواره ای مربع شکل که شبیه به صورت های قلب شکل است و از گوشه بیرونی استخوان های گونه باید رژگونه را بمالید سعی کنید با حرکت دایره ای به سمت بالا حرکت کنید و به گوشه خارجی چشم نزدیک شوید.

صورت مثلث معکوس

استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

استخوان های گونه بالا ، پیشانی پهن و چانه باریک دارند. با استفاده از حرکت مستقیم شوت رژگونه را بر روی گونه های خود بمالید و اگر احساس می کنید استخوان های شما بیش از حد نمایان شده است ، رنگ را کمی به سمت گوش هایتان بمالید.

صورت الماس شکل

صورت در قسمت استخوان های گونه عریض تر است و در چانه و خط مو باریک تر است. از بالای استخوان های گونه شروع کنید و به سمت بالا حرکت کنید بگونه ای که به گوش خود نزدیک شوید و سعی کنید یک حرکت دایره ای داشته باشید که توجه را به سمت استخوان های گونه و چشم جلب کند.

صورت مستطیلی

استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

باریک ، صورت دراز و آرواره ای که این افراد بدون اینکه به ناحیه زیر بینی نفوذ کنند استخوان های گونه خود را با شوت رژگونه بزنند و بصورت مخروطی به سمت بالا و گوشه خارجی چشم حرکت کنند.

 

صورت بیضی

استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

با پیشانی بلند و آرواره ای باریک تر از استخوان گونه که این خانوم ها با استفاده از شوت یا انگشتان دست خود بطور مستقیم و در حالت رفت و برگشت پودر را به استخوان های گونه خود بمالید بصورتیکه به گوش ها نزدیک باشد.

 

صورت گلابی شکل

با پیشانی باریک و پهن و آرواره مدور که به منظور کوچک نشان دادن آرواره از یک زاویه شروع به استفاده از رژگونه می کنید همچنین سعی کنید قلم مو را در یک زاویه حرکت دهید.

 

صورت گرد

استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

طول و عرض چهره یکسان است فقط گونه کمی عریض تر است. از ناحیه گوش شروع کنید و شوت را به سمت پایین حرکت دهید و بر روی گونه بمالید همچنین می توانید شوت را بر روی چونه خود بمالید تا صورت شما کمتر گرد بنظر برسد.

 

صورت مربعی

استفاده از رژگونه
استفاده از رژگونه

طول و عرض مشابه با خط مو پیشانی که شوت رژگونه را باید در حالت کمانی و به سمت بالا بر روی گونه خود حرکت دهید و به گوشه خارجی چشم شما نزدیک تر است.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید