نحوه سایه زدن چشم با توجه به فرم چشم

0
415
نحوه سایه زدن چشم

آرایش چشم چیزی نیست که برای هر چشمی با هر فرم و رنگ یکسان باشد. بلکه هدف از سایه زدن چشم بهبود ظاهر چشم و برجسته ساختن زیبایی آن است.

در این مطلب یک دستورالعمل کلی در مورد آرایش چشم برای همه فرم های چشم داریم.

 

نحوه سایه زدن چشم هایی که چین خوردگی پلک در آن‌ها قابل رویت نیست

نحوه سایه زدن چشم
نحوه سایه زدن چشم

این فرم از چشم‌ها بیشتر شبیه چشمان گربه است، از این رو یک خط چشم بالدار به همراه مقدار زیادی ریمل ، فرم طبیعی چشم را افزایش می‌دهد. یک سایه چشم با رنگ ترکیبی را در بالای این خط امتحان کنید تا چشم را برجسته‌تر و درشت نشان دهد.

 

 

 

نحوه سایه زدن چشم های رو به پایین

نحوه سایه زدن چشم
نحوه سایه زدن چشم

استفاده از سایه چشم در بالاترین قسمت پلک و پخش کردن سایه به سمت بیرون بهترین کار است. اینکار باعث لیفت چشم ها به سمت بالا می شود.

 

 

 

نحوه سایه زدن چشم های گرد

نحوه سایه زدن چشم

من عاشق کشیدن خط چشم در بالا و پایین مژه‌های چشمان گرد و ترکیب کردن آن با یک سایهٔ زیبا و جذاب و خلق یک درام هیجان انگیزم! اگر چشمانتان آبی یا سبز است خط چشم برنزه را امتحان کنید؛ برای چشمان قهوه‌ای از خط چشم بنفش یا آلویی استفاده کنید و برای چشمان فندقی می‌توانید یک سایه چشم سبز پررنگ را امتحان کنید.

 

 

 

نحوه سایه زدن چشم های بادامی

نحوه سایه زدن چشم

از هر سایه چشم ای که می‌خواهید می‌توانید استفاده کنید! با این حال، وقتی از بیش از یک سایه چشم استفاده می‌کنید، مطمئن باشید که واقعاً رنگ‌ها با هم مخلوط شده‌اند تا یک‌دست و یکپارچه به نظر برسد. در زمانی‌که از سایه چشم برای پلک‌ها استفاده می‌کنید، مخلوط کردن رنگ اهمیت دارد زیرا این کار مهمترین تکنیکی است که آرایشگران حرفه‌ای به آن اعتقاد دارند.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۲ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید