روغن های تقویت مو

0
329
روغن مو
روغن مو

مو یکی از مواردی است که می تواند زیبایی فرد را چند برابر کند. همه ی افراد، به خصوص خانم ها خواستار داشتن موهای پرپشت و براق و زیبا هستند. با این وجود عواملی نظیر آلودگی هوا، شامپوهای نامناسب و مواد شیمیایی نامرغوب سبب وارد شدن آسیب به موهایتان می شود. مواد طبیعی بسیاری وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند مو هایی زیبا داشته باشید و از مو های شما مراقبت می کند.

در این مقاله، برخی از بهترین روغن های مرطوب کننده را برای رفع کدری مو ها یتان معرفی می کنیم.

روغن موبراق و پرپشت کردن مو با روغن بادام

روغن مو بادام برای رفع کدری مو هایتان بسیار مفید است. سرشار از ویتامین D ، ویتامین E ، کلسیوم، منیزیوم و چربی است. مو هایتان این روغن های مغذی را به خوبی جـذب می کنند. وقتی از این روغن مو شگفت آور استفاده کنید، نقش مهمی در مرطوب کردن مو هایتان ایفا می کند. همچنین موهایتان را صاف و نرم می کند. روغن مو بادام در رشد سریع مو هایتان موثر است و آن ها را قوی تر و ضخیم تر می کند.

 

روغن موبراق و پرپشت کردن مو با روغن نارگیل

روغن مو نارگیل سرشار از ویژگی های مفید بی شماری برای موهای شماست. به عنوان یک عامل طبیعی مرطوب کننده عمل می کند. حاوی ویتامین های A، K، E،  Dو C است. روغن مو نارگیل را به صورت منظم به موهای خود بزنید تا از فواید آن بهره ببرید. استفاده منظم از این روغن مو هایتان را تقویت می کند و از ریزش آن جلوگیری می نماید. اسید لوریک موجود در روغن مو نارگیل یک آنتی باکتریال عالی است. از شما در مقابل عفونت های پوست سر دفاع می کند.

 

روغن موبراق و پرپشت کردن مو با روغن زیتون

از گذشته های دور معلوم شده است که روغن مو زیتون برای تغذیه مو هایتان بسیار مفید است. به همین دلیل به عنوان « مادر خوانده روغن مو ها » شناخته می شود. این روغن به موهای شما نفوذ کرده و آن ها را عمیقا مرطوب می سازد. برای از بین بردن شوره  سر بسیار موثر است. مو های شما را تقویت می کند. خواص آنتی اکسیدانی آن در کنترل ریزش مو بسیار موثر است.

 

روغن موبراق و پرپشت کردن مو با روغن آووکادو

روغن دیگری که به نجات موی شما می آید تا کدری موهایتان را کاهش دهید روغن آووکادو است. این روغن مو فوق العاده سرشار از اسیدهای چرب ضروری، مواد مغذی و ویتامین هاست. نقش شگفت آوری در مرطوب کردن و حالت دادن به موهایتان دارد. مو های شما را عمیقا تقویت می کند. همچنین موهایتان را براق و شفاف می کند.

 

 

روغن موبراق و پرپشت کردن مو با روغن نعناع

فواید بسیاری برای این روغن در حفظ رطوبت مو های شما شناخته شده است. همچنین در تصحیح تعادل PH بسیار مفید است و در نتیجه از خشکی پوست سر جلوگیری میکند. در عین حال مانع شوره سر می شود و به این ترتیب موهایتان را تغذیه می نماید.

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید