روش انتخاب کانسیلر

0
506
انتخاب کانسیلر
انتخاب کانسیلر

کانسیلر ها بهترین محصولات برای کسانی هستند که می خواهند زخم ، آکنه ، سیاهی دور چشم و سایر نقاط را بپوشانند. در میان لوازم آرایش ها کانسیلر بهترین محصول بشمار می آید زیرا باعث می شود که بی عیب و نقص بنظر برسید. خاصیت پوشانندگی کانسیلر باعث می شود تا چهره ای صاف داشته باشید. برای استفاده از آن می توانید از برس های مخصوص آرایش استفاده کنید.

انتخاب کانسیلر
انتخاب کانسیلر

 

کانسیلر در واقع یک محصول آرایشی بهداشتی است که نقص های روی پوست شما همانند جای زخم ، جوش و آکنه و همچنین سیاهی دور چشم را می پوشاند. انتخاب کانسیلر بسیار مهم است و در انتخاب کانسیلر باید به یکسری از نکات توجه کرد.

 

سایه کامل

در انتخاب کانسیلر صرفا نباید به مارک آن محصول توجه کرد بلکه بسیاری از نکات دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. در مرحله اول باید بدانید که هدف شما از استفاده از کانسیلر چیست. اگر برای رفع سیاهی زیر چشم می خواهید باید از پایه سایه زرد رنگ آن استفاده کنید. اگر برای محو کردن آکنه می خواهید از آن استفاده کنید بهتر است از پایه سبزرنگ آن استفاده کنید زیرا براحتی قرمزی پوست را می پوشاند. اگر پوست شما ناهمواری دارد و می خواهید آن را پنهان کنید باید پایه ای طبیعی همرنگ پوست خود استفاده کنید. بطورکلی در انتخاب کانسیلر ، کانسیلر ای انتخاب کنید که پایه ای روشن تر از پوست شما داشته باشد و کرم زیر آن باید تیره تر از کانسیلر باشد.

 

انتخاب کانسیلر
انتخاب کانسیلر

ماندگاری کانسیلر

کانسیلر ها در غلظت های گوناگون عرضه می شوند و هریک نتایج متفاوتی خواهند داشت. برای پوست خشک به شکل مایع و یا کرم عرضه می شود. کمی سنگین تر است و ماندگاری طولانی مدتی در مقایسه با کانسیلر پودری خواهد داشت.

 

 

این کانسیلر ها همچنین برای پوشش لکه های تیره مناسب هستند و برای پوست چرب ، کانسیلر پودری توصیه می شود. کانسیلر پودری لکه های روشن تا تیره می پوشاند و بر روی نواحی بزرگ نظیر پیشانی و گونه ها بهترین گزینه است. این کرم قوام مناسبی دارد برای پوشاندن لکه های ناشی از افزایش سن . اگر دقت کرده باشید این محصول به شکل مداد در بازار عرضه می شود تا برای محو کردن نواحی و لکه های کوچک براحتی مورد استفاده قرار گیرد.

عوامل دیگر

علاوه بر این موارد می توانید موقع انتخاب کانسیلر ، کانسیلر های نوع طولانی مدت و یا حتی کانسیلر ضد آب را انتخاب کنید بطوریکه مدت زمان طولانی تری بر روی صورت شما باقی بماند و حتی با عرق هم پاک نشود.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۱ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید