انواع ریمل

0
482
انواع ریمل
انواع ریمل

انواع ریمل با ترکیبات گوناگون در بازار عرضه می شود. استفاده از ریمل  حالت چشم های شما را تغییر می دهد. مژه های کوتاه دارید؟ سعی کنید از ریمل بلند کننده استفاده کنید. مژه های نازک و کم پشت دارید؟ از ریمل حجم دهنده مژه استفاده نمایید. مژه های صاف دارید؟ سعی کنید از ریمل فر کننده استفاده کنید. هر سه مورد ؟ از یک ریمل حجم دهنده استفاده کنید. ما در این مقاله درباره هر یک از انواع ریمل ها توضیح مختصری خواهیم داد.

 

ریمل بلند کننده

انواع ریمل
انواع ریمل

 

این نوع از ریمل به طول مژه های می افزاید. برس اکثر این نوع از ریمل ها دارای موی متراکمی هستند که اجازه می دهند مژگان بخصوص در نوک طول بیشتری پیدا کنند. این نوع از ریمل برای افراد با مژه های کوتاه و پراکنده مناسب است. برای ایجاد بیشترین طول شما باید حداقل دو پوشش از ریمل را استعمال کنید. استفاده از این نوع ریمل باعث می شود که مژه های شما بلندتر بنظر برسند.

 

ریمل حجم دهنده

انواع ریمل
انواع ریمل

 

ریمل حجم دهنده باعث می شوند که شما مژگانی پرتز و ضخیم تر داشته باشید. این محصولات برای افراد با مژگان نازک یا کم پشت مناسب است.

 

ریمل فر کننده

انواع ریمل
انواع ریمل

این نوع از ریمل ها برای کم به افزایش فر طبیعی مژه ها مورد استفاده قرار می گیرند. قوام این ریمل کمی بیشتر از انواع دیگر است که به فر نگه داشتن مژه کمک می کند.

 

ریمل پودری

انواع ریمل
انواع ریمل

ریمل پودری بسیار متفاوت از ریمل های خشک و ریمل های مرطوب می باشند. شما می توانید چند قطره اب به آن اضافه کنید و با استفاده از برس به مژگان خود بکشید.

 

ریمل خامه ای

انواع ریمل
انواع ریمل

 

ریمل خامه ای حجم فراوانی به مژه ها می دهند و مژه های نازک و کم پشت را بسیار زیاد جلوه می دهند.

 

ریمل مایع

انواع ریمل
انواع ریمل

ریمل مایع بطور فراوان یافت می شود و اکثرا توسط خانوم هایی که مژگان فر دارند استفاده می شود که باعث صاف شدن مژه ها خواهد شد. در هر دو گونه مقاوم و محلول در آب در دسترس است.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید