تاریخ انقضا رژلب ها

0
238
تاریخ انقضا رژلب
تاریخ انقضا رژلب

بله، همینطور است آنچه باید درباره رژلب های تاریخ مصرف گذشته بدانید… یک رژلب در کیفتان پیدا می‌کنید که سه سال است که از آن استفاده نکرده‌اید و از پیدا کردن آن ذوق کرده و می‌خواهید آن را به لب هایتان بزنید؟ بهتر است دوباره درباره آن فکر کنید… مشکل رژلب کهنه تنها این نیست که خشک و استفاده از آن مشکل می‌شود، بلکه مهم تر این است که آنها حامل باکتری هایی هستند که می‌تواند باعث جوش های ناخوشایند و تحریک پوست یا حتی بیماری شما شوند.

 

در حالی که یک رژلب باز نشده و استفاده نشده می‌تواند برای چند سال به خوبی در قفسه لوازم آرایشی شما دوام بیاورد اما وقتی باز شد تاریخ انقضا رژلب محاسبه می شود.هنگامی که رژلب در معرض هوا و باکتری روی لب های شما قرار گرفت، ساعت شروع به تیک تاک می‌کند و بعد از یک سال وقت آن است که آن را دور بیاندازید. می‌دانیم، می‌دانیم. تاریخ انقضا رژلب ناراحت کننده است و اگر شما یکی از معدود زنانی هستید که یک رژلب مارک دارید که با وفاداری آن را استفاده می‌کنید، احتمالا شما تنها از یک رژلب کامل تا فرارسیدن تاریخ انقضا رژلب استفاده نمی‌کنید.

 

چه کار کنیم رژلب ها دوام بیشتری داشته باشند؟

تاریخ انقضا رژلب
تاریخ انقضا رژلب

اولا، می‌توانید رژلب های کوچکتر بخرید که خیلی دوام نمی‌آورند و اگر بعد از ۱۲ ماه آن را دور بیاندازید احساس نمی‌کنید ولخرجی کرده‌اید. نگاهی به محصولات Stowaway Cosmetics بیندازید که درست به همین دلیل لوازم آرایشی با سایز کوچک تولید می‌کند! خوب، همینطور برای راحتی در سفر، اما ما بیشتر درباره هدر ندادن و عدم استفاده از لوازم آرایش تاریخ مصرف گذشته نگرانیم.

 

ثانیا، وقتی یک رژلب می‌خرید، قبل از استفاده از آن، می‌توانید آن را به ۴ یا ۵ قسمت تقسیم کرده و آن را داخل یک ظرف برق لب محفوظ از هوا قرار دهید. هر چند این کار باعث نمی‌شود که رژلب تا ابد باقی نماند و استفاده از آن را کمی دشوار می‌کند، اما ماندگاری آن را افزایش می‌دهد، خصوصا اگر قسمت های استفاده نشده را تا وقتی به آنها نیاز ندارید در یخچال نگهدارید.

 

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۱ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید