آموزش سایه چشم دودی

0
637
سایه چشم
سایه چشم

همه ما نمی‌توانیم مشتری آرایشگران  افراد مشهور باشیم. در این مطلب مربوط به خودآرایی ، ما یکی از محبوب‌ترین آرایش‌ها با شارلوت را ارائه می‌دهیم: چشمان دودی با لب‌هایی بی‌رنگ و پوست ی درخشان.

گام اول

با پوست ی هموار و درخشان آغاز کنید

سایه چشم
سایه چشم

پوست را زیرسازی و آماده کنید

کرم جادویی شارلوت را روی پوست تمیز ماساژ دهید تا زمینه‌ایی صاف و صیقلی برای آرایش‌های بعدی آماده نمائید. سپس، لایه‌ایی از کرمی بسیار براق را روی پوست مالیده و خوب پوشش دهید.

کرم زیرسازی و پوشاننده استفاده کنید

برای آنکه آرایش به خوبی روی پوست شما بنشیند و لکه‌ها را محو سازد، لایه‌ایی از کرم زیرسازی را روی قسمت مرکزی صورت مالیده و با برس مخصوص زیرسازی در قسمت‌های بیرونی صورت پخش کنید. هر گونه لکه، بی‌رنگی یا قرمزی را می‌توان با کرم Retoucher از بین برد، سپس به آرامی با انگشت ماساژ دهید.

با پودر یک دست سازید

با استفاده از برس پرمانند مخصوص پودر، پودر  را روی نقطه‌ T و زیر چشم‌ها بزنید تا آرایش شما را در تمام طول روز ثابت نگه دارد.

 گام  دوم

چشمانی دودی با ست سایه Rock Chick Luxury

سایه چشم
سایه چشم

پلک‌ها را برجسته کنید

سایه چشم

 

این ست سایه چشم مناسب خلق چشمانی دودی ظرف چند ثانیه است. با قلمویی مسطح مخصوص چشم، سایه چشم Prime را روی پلک‌ها بمالید.

 

سایه  چشم Enhance را با قلمویی پرمانند، به داخل چین پلک زده و مرز آن‌ها را محو کنید.

 

سایه چشم

 

خط پایین مژه را معین کنید

سایه چشم

سایه چشم Enhance را با قلمویی کوچک،  به خط مژه پایین بزنید.

دودی‌ها را به بیرون بزنید

سایه چشم

سایه چشم دودی را با قلم‌مویی مناسب به گوشه خارجی چشم بزنید.

سایه چشم Pop را به چشمان خود اضافه کنید

سایه چشم

 

با استفاده از انگشت، اندکی از سایه چشم را به قسمت مرکزی پلک بمالید و تا پایین مژه‌ ها ادامه دهید.

با خط چشم  کار را خاتمه دهید

سایه چشم

 

خط  چشم را گوشه داخلی چشم و روی مژه‌ های بالا و پایین بکشید، و خط چشم ی گربه‌ایی خلق کنید. شما همچنین می‌توانید با خط چشم مدادی kohl، خط چشم ی نقطه نقطه بکشید و سپس با خط چشم مایع روی آن را کامل کنید. سپس مژه‌ های خود را با فرمژه فر کنید و چند ثانیه نگه دارید تا کاملاً فر شوند.

 

گام سوم

سایه چشم

با پودر درخشان کننده فرم دهید و روشن کنید. استخوان‌های معرکه گونه را قوس دهید. برای خلق گونه‌ های تراشیده، به آرامی برس مخصوص رژ  گونه  را درون پودر بزنید. برای ایجاد یک برجستگی لطیف، پیش از زدن برس به گونه‌ها، برس را به پشت دست خود زده تا پودرهای اضافی بریزند. نقاط برجسته را روشن‌تر کنید. با استفاده از برسی تمیز، سایه چشم درخشان را روی نقاط برجسته صورت خود بزنید: گونه‌ ها، نوک و تیغه بینی، استخوان ابرو و قوس پیشانی. گوشه داخلی چشم‌ها را فراموش نکنید!

 

 

گام چهارم

سایه چشم

آخرین، اما نه بی‌اهمیت ‌ترین! برقی به گونه‌ ها دهید تا شیک شوید. برس رژگونه را در رژگونه محبوب خود  زده تا گونه‌هایی زیبا داشته باشید و سپس روی برجستگی گونه بزنید. به آرامی به سوی شقیقه‌ها ببرید.

 

 

 

 

 

سایه چشم

 

 

لب‌های بی‌رنگ

برای داشتن لب‌های بی‌نقص، رژلب صورتی کم‌رنگ را انتخاب کنید و با قلموی لب چند لایه از آن را روی لب‌ها بمالید تا رنگ مورد نظر حاصل شود.

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید