آموزش استفاده از کانسیلر

0
502
استفاده از کانسیلر
استفاده از کانسیلر

در این مطلب شما با روش های مختلف و هوشمندانه از کانسیلر ها ( پوشاننده جوش ، لک ، قرمزی ، سیاهی دور چشم و… روی پوست) آشنا خواهید شد که می تواند زندگی تان را تغییر دهد.

 

 1. استفاده از کانسیلر
  استفاده از کانسیلر

  اگر از کرم پودر استفاده می کنید، ابتدا آن را بزنید و سپس استفاده از کانسیلر را شروع کنید.

اگر اول از کرم پودر استفاده کنید زود درمی یابید که دیگر نیازی به استفاده زیاد از کانسیلر نیست.اگر کانسیلر را اول بزنید و سپس از کرم پودر استفاده کنید، مقدار زیادی از کانسیلر پاک خواهد شد.

 

 

 1. استفاده از کانسیلر
  استفاده از کانسیلر

  بهترین روش استفاده از کانسیلر کشیدن یک مثلث زیر چشم است به نحوی که نوک آن به سمت گونه و پایه آن زیر چشم باشد.

این شکل نه تنها سیاهی دور چشم را می پوشاند بلکه به صورت فوری این دید بصری را به وجود می آورد که صورت شما کشیده تر شده، گویی که یک چراغ قوه در مقابل گونه هایتان نگاه داشته باشید، درخشش آن زیر چشم شما خواهد افتاد.

 

 

 1. استفاده از کانسیلر
  استفاده از کانسیلر

  برای جلوگیری از ریزش سایه چشم از روی پلک و قرار گرفتن در چین و شکن پلک، با نوک انگشت کمی کانسیلر پیش از زدن سایه، روی پلک بزنید.

اگر نمی خواهید بابت پرایمر سایه چشم هزینه کنید، کمی کانسیلر می تواند جایگزین خوبی باشد.

 

 

 1. وقتی می خواهید جوش ها را بپوشانید، ابتدا استفاده از کانسیلر سبز را به شما پیشنهاد میکنیم و سپس روی آن را با کانسیلر هماهنگ با رنگ پوست تان بزنید.

قرمزی جوش و جای جوش را با زدن کانسیلر سبز با یک قلموی کاملا تمیز بپوشانید و آن را فقط به جوش بزنید(نه پوست اطراف آن) تا از پخش شدن باکتری ها جلوگیری شود. سپس یک گلوله پنبه را به کانسیلر مایع، هماهنگ با رنگ پوست تان آغشته کرده و ناحیه جوش دار بزنید، سپس آن را با رنگ باقی پوست اطراف ترکیب کنید و در انتها می توانید پودر بزنید.

 

 1. اگر دریافتید که کانسیلر در دسترس ندارید، یک نقطه کوچک از کرم پودر روی نقطه مورد نظر بزنید. چند دقیقه صبر کنید تا فرمولاسیون شبهه کانسیلر اثر کند و سپس به آرامی آن را پخش کنید.

این ترفند به این صورت است که شما منتظر می مانید تا کرم پودر خشک شود و پیش از آنکه به نقاط دیگر صورت کرم پودر بزنید، کمی در نقطه مورد نظر ضخیم تر بماند (تا به این صورت به میزان دوامی مه در استفاده از کانسیلر داشتید برسد). اگر زود آن را ترکیب کنید، کرم پودر سریع با بقیه نقاط یکدست می شود و پوشش کمتری نسیب شما خواهد شد.

 

 1. از کانسیلر ی استفاده کنید که کمی روشن تر از پوست شما باشد تا با آن سه بخش کوچک از چشمانتان را خط بکشید: بخش داخلی “V” شکل، بخش میانی پلک و درست زیر استخوان ابرو .

این شیوه به خصوص در روزهایی که خواب کافی نداشته اید عالی است، چرا که ظاهرطبیعی داشته و به نظر می رسد چشمانتان استراحت کافی داشته است.

 

 1. استفاده از کانسیلر
  استفاده از کانسیلر

  برای پوشاندن سیاهی زیر چشم از کانسیلر نارنجی یا هلویی رنگ با نوک انگشت حلقه زیر چشم بزنید.

انگشت حلقه ضعیف ترین انگشت است و میزان فشار مناسبی را برای ترکیب کانسیلر استفاده می کند، بدون آنکه زیاد پوست حساس ناحیه چشم را بکشد. رنگ کانسیلر نارنجی یا هلویی نیز سایه رنگ های آبی زیر سیاهی چشم را می پوشاند که باید در روی آن از کرمی هم رنگ پوست استفاده کرد.

 

 1. انواع کانسیلر با رنگ های مختلف را بشناسید، چرا که هر یک از آنها یک مشکل خاص را اصلاح می کند.

کانسیلر هایی با تن رنگ هلویی نقاط آبی ( نظیر سیاهی زیر چشم ) و یا کبودی را می پوشاند، استفاده از کانسیلر سبز برای پوشاندن لک های قرمز پیشنهاد میشود و کانسیلر هایی که به رنگ زرد شباهت دارد تقریبا تمامی ناصافی های روی سطح پوست را می پوشاند و رنگ پوست را یکدست می کند.

 

 1. استفاده از کانسیلر
  استفاده از کانسیلر

  با آغشته کردن نوک نازک یک قلم به مقداری کانسیلر و زدن آن به دور لب، از پخش شدن رژلب به بیرون جلوگیری کرده و در عین حال رژلب ظاهری به مراتب صاف تر و بهتر خواهد داشت.

شما به راستی از اینکه خطوط لبتان چقدر مشخص تر و صاف تر نشان داده می شود حیرت زده خواهید شد.

 

 

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید