آموزش آرایش ساده

0
495
آرایش ساده
آرایش ساده

خودآرایی یکی از مهارت های لازم برای هر خانمی است تا بدون نیاز به یک آرایشگر در مواقع لازم بتواند به درستی چهره خود را به بهترین نحو زیبا سازد . در این بخش منظور از آرایش ساده یک میکاپ محو و ساده است که با استفاده از کرم پودر و وسایل آرایش ساده انجام می شود . در حقیقت این آموزش خودآرایی مناسب خانم های شاغلی است که فرصت زیادی برای آرایش ندارند.

چگونه در عرض ۱۰ دقیقه آرایش ساده کنیم؟

برای ما میکاپ کاملا نرمال، مثل رژلب قرمز و ریمل لازم است. البته این را هم بدانید که هیچ وقت نمی توانیم از آنها زیاد مصرف کنیم! این آموزش برای داشتن یک میکاپ کاملا طبیعی، در روزهایی که می خواهید فقط کمی درخشان دیده شوید کاملا خوب است.

 

آرایش ساده
آرایش ساده

_ پوست صورت خود را با استفاده از مرطوب کننده یا کرم زیرساز آرایشی ، آماده کنید. مقدار کمی کرم مرطوب کننده و یا زیرساز آرایشی ، صورتتان را برای آرایش آماده می کند و منافذ باز صورت را برای یک آرایش ساده بی عیب می پوشاند.

_ با انگشت یا برس آرایشی ، کمی کرم پودر یا پنکیک سبک را فقط در جاهایی که نیاز است، مثل زیر چشم برای پنهان کردن حلقه های سیاه، اطراف بینی برای مخفی کردن سرخی پوست، و یا هرجای دیگری بزنید. آهسته و با نوک انگشت پودر را پخش کنید.

 

 

آرایش ساده
آرایش ساده

_ روی قسمت هایی که نمی خواهید برق بزنند مثل اطراف بینی، زیر چشم و پیشانی، کمی پودر فیکس کننده آرایش بزنید. لازم نیست پودر را برای تمام صورت استفاده کنید! از یک برس بزرگ صورت برای اینکار استفاده کنید.

_ با انگشتتان کمی کرم پودر روشن یا کانسیلر سبک زیر چشم، روی استخوان بینی و قسمت بالایی لب بزنید.

_ با انگشت یا برس سایه، کمی سایه چشم کرمی به پشت چشمتان بزنید. انتخاب ما سایه چشم قهوه ای تیره است! انتهای سایه را با دست یا برس کاملا پخش و محو کنید. اگر در طول روز، سایه چشم در چین های پلکتان جمع شد، کافیست آنرا با انگشت دوباره پخش کنید.

 

آرایش ساده
آرایش ساده

_ برای گونه و لب هایتان، رنگ مرجانی یا صورتی کم رنگ انتخاب کنید. کمی از رژگونه به استخوان گونه تان بزنید و با انگشت کاملا محو کنید. سپس یک رژلب همرنگ رژگونه تان بزنید.

تمام شد! این آرایش ساده بیشتر از ۱۰ دقیقه طول نخواهد کشید. یک روز صبح که دیرتان شده، این آرایش ساده را امتحان کنید. همچنین از انواع کرم پودر ، کانسیلر و سایه ای که مناسب پوستتان است هم می توانید استفاده کنید.

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید