آرایش چشم با خط چشم های باریک و بلند

0
498
خط چشم های باریک و بلند
خط چشم های باریک و بلند

در ابتدا زیرسازی این آرایش است که از اهمیت بالایی برخوردار است. بعد از این که یه لایه کامل از کرم پودر و یا پنکیک خود را روی تمامی سطح پوست صورت پخش کردید با استفاده از تکنیک کانتورینگ و استوربینگ قسمت های لازم را برنزه کنید.

 

خط چشم های باریک و بلند
خط چشم های باریک و بلند

 

در انتخاب رنگ ها برای کرم پودر خود دقت کنید از رنگی استفاده کنید که همرنگ با رنگ گردن تان باشد و برای برنزه کردن از کرم پودر ی که ۲درجه از کرم پودر تان تیره تر باشد و بقیه قسمت هایی که باید روشن بمانند را رها کنید فراموش نکنید که برای زیر چشم ها حتما از کانسیلر استفاده کنید.

در مرحله بعدی سراغ ابرو ها بروید و با توجه به فرم ابرو هایتان آن ها را با یک مداد ابرو روشن پرکنید. نباید در ابرو ها جایی خالی به نظر برسد تمامی سطح ابرو را خیلی کم رنگ و محو پرکنید.

 

 

 

بعد از ابرو ها نوبت به سایه چشم ها می رسد یک لایه نازک از سایه چشم را بر روی تمامی سطح پلک بکشید و بعد قسمت های ابتدایی و انتهایی چشم  را کمی پررنگتر کنید  (بیشتر روی قسمت انتهایی چشم تمرکز کنید) از یک سایه چشم با رنگ قهوه ای کمی تیره که مقداری تناژ بنفش دارد استفاده کنید توجه کنید که یک لایه سایه روشن هم در قسمت وسط پلک ها بزنید.

 

خط چشم های باریک و بلند
خط چشم های باریک و بلند

 

 

حالا نوبت به خط چشم های باریک و بلند میرسد.

با استفاده از یک خط چشم مشکی روی خط مژه ها در پلک بالا خط چشم ای نازک و بلندتر از اندازه چشم ها بکشید و بعد سراغ پلک پایین بروید و از فاصله کمی عقب تر از شروع چشم، خط چشم ای نازک بکشید و به خط چشم بالایی وصل کنید تا در انتهای کار خط چشم های باریک و بلند داشته باشیم.

 

 

 

 

 

خط چشم های باریک و بلند
خط چشم های باریک و بلند

 

 

در انتها نوبت به ریمل میرسد، با استفاده از یک ریمل حجم دهنده مژه ها را از ریشه به سمت بالا شانه کنید.

در آخر میتوانید از یک بالم مرطوب کننده لب برای لب ها استفاده کنید.

 

 

 

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۳ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید