آرایش مناسب چشمان قهوه ای رنگ

0
429

تناسب رنگ چشم و آرایش چشم بسیار مهم است اگر این تناسب وجود نداشته باشد چشم ها زیبایی طبیعی خود را از دست میدهند. شما با آرایش سعی بر این دارید تا این زیبایی طبیعی را هر چه بهتر به نمایش بگذارید و آن را چند برابر کنید پس در اینجا نیاز به دانستن برخی از نکته ها دارید.

 

browneye-arayeshco1 سایه مناسب آرایش چشم قهوه ای

بهترین سایه ها برای آرایش چشمهای قهوه ای شامل سایه هایی با رنگ هایی مثل قهوه ای، صورتی، آبی و طلایی و انواع کمرنگ و پر رنگ همه اینها از جمله رنگ هایی هستند که با قهوه ای چشمان تان تقابل ایجاد می کنند. ته رنگ سرد باعث ایجاد کنتراست با گرمی ته رنگ چشم ها می شود و درخشش آنها را دو چندان می کند.

برای آنکه آرایش تان طبیعی تر به نظر برسد، سایه چشم ها را یک درجه روشن تر از رنگ طبیعی چشمتان انتخاب کنید. البته اگر می خواهید نگاهی گرم و زنده داشته باشید، سایه ای با یک درجه تیره تر از رنگ چشم ها، کارساز خواهد بود.

خط چشم

استفاده از خط چشمی تیره تر از رنگ سایه ها می تواند چشمان شما را حالت دار کند و زیبایی آن را بیشتر به نمایش بگذارد. انتخاب خط چشم مشکی جذابیت چشمان قهوه ای رنگ را به خوبی نشان می دهد، شما با کشیدن خط چشم می توانید فرم دلخواهتان را برای چشمانتان ایجاد کنید.

با چند ریز نکته مهم آرایش چشم قهوه ای ، زیبایی چشمان خود را بیشتر کنید.

استفاده از اکلیل

این ترفند مناسب تمام رنگ چشم هاست. مقدار کمی اکلیل، هماهنگ با رنگ سایه چشم می تواند برجستگی و زیبایی آرایش چشم را به سطح بالاتری ارتقاء دهد و برای چشمان قهوه ای نیز ایده آل است.
browneye-arayeshco2

کرم و کانسیلر زیر چشم

اگر از مشکل سیاهی زیر چشم رنج می برید ، پس بهتر است برای مشخص کردن چشمان قهوه ای خود، آنها را بپوشانید. مقداری از کانسیلر زیر چشم زده و سپس روی آن را با کرم پودر بپوشانید، تا زیبایی چشمانتان مشخص تر شود.

 

 

 

 آرایش مناسب رنگ چشم شما

رنگ چشمان شما می تواند عسلی، قهوه ای شکلاتی تیره، روشن و یا قهوه ای روشن باشد. برای هماهنگ کردن آرایش با رنگ چشم ، بهتر است رنگ چشمان خود را بشناسید، چرا که رنگ چشم قهوه ای، طیف های رنگی زیادی دارد.

 دور این رنگ ها را خط بکشید

رنگ های قرمز، زرد یا سبز رنگ هایی است که برای چشم قهوه ای چندان پیشنهاد نمی شود.

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۰ میانگین امتیاز ها: ۰]

پاسخ دهید