آرایش صورت با استفاده از سایه چشم نقره ای

0
517
سایه چشم نقره ای
سایه چشم نقره ای

تمرکزی که در این نوع آرایش وجود دارد بیشتر بر روی چشمان است و سایه چشم ای که روی پلک ها زده می شود. این رنگ سایه چشم ترکیبی بین نقره ای، آبی آسمانی و سبز خیلی کم رنگ است است و بر روی پوست های گندمی رنگ جذابیت فوق العاده ای را ایجاد خواهد کرد. لب های براق و استفاده از تکنیک کانتورینگ و استوربینگ برای گونه ها، در نهایت آرایش سبک، رسمی و البته خیره کننده برای شما بوجود می آورد.

 

سایه چشم نقره ای
سایه چشم نقره ای

کانتور کردن گونه

بعد از اینکه زیر سازی آرایش را انجام دادید و کرم پودر و یا پنکیک مناسب با رنگ پوست خود را روی تمامی سطح پوست صورت به صورت یکسان پخش کردید نوبت به کانتور کردن گونه ها می رسد. با استفاده از رژگونه های استیکی ۲ رنگ تیره و روشن روی گونه هایتان یک کانتورینگ روشن و هایلایت انجام دهید و بعد از آن با استفاده از برس صورت مرزهای تیره روشنی که بوجود آمده را محو کنید.

اگر از تکنیک کانتورینگ و استوربینگ اطلاعی ندارید پیشنهاد ما اینه که یه سری به مقاله قرینه سازی صورت با استفاده از استروبینگ و کانتورینگ بزنید.

 

 

 

سایه چشم نقره ای
سایه چشم نقره ای

 

استفاده از سایه چشم نقره ای

سایه چشم خود را بردارید و یک لایه کامل روی پلک خود بکشید. لایه ای که کشیدید را رفته رفته با قسمت بالای پلک و به سمت استخوان های ابرو ترکیب کنید. و همین کار را برای قسمت های بیرونی و داخلی گوشه چشم ها تکرار کنید. و برای تاثیر بیشتر یک لایه شبیه به خط چشم روی مژه های پلک پایینی بکشید.

 

 

 

 

 

سایه چشم نقره ای
سایه چشم نقره ای

 

 

مژه های متراکم و نازکتر

با استفاده از یک ریمل حجم دهنده از ریشه مژه ها شروع کنید و تا بالای مژه آن ها را با استفاده از برس ریمل شانه کنید. مژه های پلک پایین را هرگز فراموش نکنید و آن ها را نیز ریمل بزنید

 

 

 

 

 

سایه چشم نقره ای
سایه چشم نقره ای

 

 

لب های درخشان و براق

با استفاده از یک برق لب به کار پایان دهید . می تونید قبل از استفاده از برق لب از یک رژلب همرنگ با رنگ لب هاتون استفاده کنید.

 

امتیا شما به ابن مطلب
[امتیاز کل: ۲ میانگین امتیاز ها: ۵]

پاسخ دهید